O nás

Děkujeme, že jste zavítali na stránky našeho eshopu. Jsme rodinný podnik, který je již mnoho let spjatý s obchodem a službami koncovým zákazníkům. Na podnikatelskou tradici našeho pradědečka navázal hned po revoluci náš tatínek a do rodinného podniku se postupně zapojila takřka celá rodina. Je tak pro nás zcela přirozené vše podřizovat právě našemu podnikání. Cílem našeho dlouholetého snažení je poskytnout vždy stoprocentní službu a hlavní odměnou za naši práci a úsilí je spokojený zákazník. Troufáme si tvrdit, že za úspěchem našeho podnikání stojí právě ta skutečnost, že spokojený zákazník pro nás není pouhou frází. Naše práce nás baví a děláme jí srdcem. Budeme proto rádi, pokud se připojíte po bok našich spokojených zákazníků.

Nově jsme pro Vás připravili tento eshop, kterému se věnujeme s maximální péčí. V budoucnu se chystáme rozšiřovat sortiment, abychom se co nejvíce přiblížili Vašim představám o dokonalém dárku pro nastávající či novopečené rodiče, respektive jejich děťátka.

Naším cílem bylo zařadit do dárkových sad takové produkty, které jsou nejen kvalitní a esteticky zdařilé, ale snažili jsme se také vybrat takové výrobky, které maminky skutečně využijí, případně potěší děťátko a rodiče současně nebudou muset mít strach, neboť se jedná o výrobky renomovaných výrobců v nejvyšší kvalitě, bez obsahu škodlivých látek.

Vedle dárkových boxů jsme pro Vás připravili také soubory knížek a leporel pro nejmenší. Knihy jsme pečlivě vybírali za účasti našeho tatínka, který má více než čtyřiceti letou knihkupeckou praxi. Za pomoci dřevěných bedýnek jsme tak vytvořili malou knihovničku pro nejmenší čtenáře obsahující ty nejlepší z titulů, ať už se jedná o léty prověřenou klasiku či nově vydávané zdařilé často interaktivní kousky.

 

Jsme zde pro Vás, připraveni individuálně vyjít vstříc Vašim požadavkům!

 

 

Váš Petite Box

Zpět do obchodu