Dárkový box pro miminko JOKI

Dárková sada pro ty z Vás, kteří zatím neznají pohlaví miminka nebo jen nechtějí jet v zaběhnutých barevných stereotypech, ve zvířátkovém designu v neutrálním krémovém provedení obsahující 6 námi pečlivě vybraných kvalitních produktů. Důraz při výběru byl kladen především na kvalitu a funkčnost výrobků, věříme však, že potěší také po estetické stránce.

Skvělý dárek pro miminko, kterým potěšíte nastávající rodiče.

Nemusíte se starat o nic dalšího, neboť spolu s produkty si kupujete také naše originální dárkové balení.

 

V naší nabídce naleznete samozřejmě také

dárkové boxy pro děvčátka 

> dárkové sady pro chlapce

Pokud sháníte menší dárek, zkuste se podívat i na další produkty v našem eshopu.

 

1 790 Kč
Skladem

 

Dárkový box obsahuje následující produkty:

  • plyšový medvídek od holandské značky HAPPY HORSE v krémové barvě (velikost 22 cm), vyroben z hebkého materiálu je jedním z prvních kamarádu miminka od narození a může ho provázet až k dětským krůčkům, kvalitní hračka vhodná pro děti již od narození, testovaná a bez obsahu toxických látek, 100% polyester.

 

  • celorozepínací kojenecké body s dlouhým rukávem polské značky PINOKIO ve velikosti 68, barevné provedení: ecru, zapínání na druky, 100% bavlna.

 

  • praktická krabička na šidítko SUAVINEX, chrání dudlíky při jejich přepravě, aby se neztratily nebo neušpinily, je možné využít k zavěšení ke kočárku, postýlce nebo uložení do tašky, vyrobeno v rámci EU, bez BPA, klinicky testováno a vyrobeno španělským farmaceutickým výrobcem.

 

  • set kojenecké láhve 150 ml a fyziologického silikonového dudlíku značky SUAVINEX, láhev disponuje kulatou silikonovou savičkou s pomalým průtokem a antikolikovými průduchy, vhodná již od narození, dudlík doporučený pro věk -2-4 měsíců, tedy vhodný dokonce i pro předčasně narozená či čerstvě narozená miminka, obojí bez BPA, klinicky testováno a vyrobeno španělským farmaceutickým výrobcem v rámci EU, použité barvy jsou přírodní a netoxické, vyrobeno ve spolupráci s Asociací španělských dětských pediatrů a dentistů - respektuje přirozený vývoj dásní, zubů i patra dítěte.

 

  • dřevěné chrastítko holandské značky BAMBAM s motivem medvídka, rozvíjí motorické dovednosti, stimuluje myšlení, kvalitní provedení bez obsahu toxických látek, vhodné pro kojence (atestováno pro věk 0+, výrobcem doporučeno od 3 měsíců) - doporučujeme však spíše schovat do doby, kdy je děťátko trochu starší a neobjevují se u něj již nekoordinované trhavé pohyby ručiček.

 

  • sada 24 milníkových kartiček tištěných na kvalitním papíře 300g/m2 (formát cca A6). Kartičky je možné využít při fotografování nejdůležitějších milníků v prvním roce života miminka, případně je možné kartičky umístit do alba vedle dané fotografie. Kartičky jsou ve stejném designu jako naše dárkové balení.

 

Spolu s produkty si kupujete také dárkové balení. Produkty jsou zabaleny v bílé dárkové potahované krabici spolu s dekorační výplní. Krabice je dále opatřena mašlí a papírovou dekorací s originálním dětským designem.

 

Velikost dárkové krabice je 35 x 25 x 10 cm

 

UPOZORNĚNÍ: Součástí produktových fotografií jsou i tzv. fotorekvizity, berte prosím na vědomí, že součástí produktu jsou pouze výrobky uvedené v popisu (viz. výše).

Kód Kód: 99
Kategorie: DÁRKOVÁ SADA PRO MIMINKO
Zpět do obchodu