Dárkový box pro novorozence HEDDA

Dárkový box pro děvčátko v jemných odstínech lososové a růžové barvy obsahuje 5 námi pečlivě vybraných kvalitních produktů. Důraz při výběru byl kladen především na kvalitu a funkčnost výrobků, věříme však, že potěší také po estetické stránce.

Skvělý dárek pro miminko, kterým potěšíte nastávající maminky a tatínky.

Nemusíte se starat o nic dalšího, neboť spolu s produkty si kupujete také naše originální dárkové balení.

 

Další varianty dárkových sad najdete v odkazu níže

» Neutrální dárkové boxy

» Dárkové boxy pro holčičky

 

1 490 Kč
Skladem

Dárkový box obsahuje následující produkty:

  • plyšový králíček RICHIE od holandské značky HAPPY HORSE v krémové barvě (velikost 28 cm). Králíček vyrobený z hebkého materiálu je jedním z prvních kamarádu miminka od narození, kvalitní hračka vhodná pro děti již od narození, testovaná a bez obsahu toxických látek, 100% polyester.

 

  • anatomický silikonový dudlík španělské značky SUAVINEX doporučený pro věk -2-4 měsíců, tedy vhodná dokonce i pro předčasně narozená či čerstvě narozená miminka, bez BPA, klinicky testováno a vyrobeno španělským farmaceutickým výrobcem v rámci EU, použité barvy jsou přírodní a netoxické, vyrobeno ve spolupráci s Asociací španělských dětských ortodontistů - respektuje přirozený vývoj dásní, zubů i patra dítěte.

 

  • praktická krabička na šidítka SUAVINEX z kolekce PRINTS, chrání dudlíky při jejich přepravě, aby se neztratily nebo neušpinily, je možné využít k zavěšení ke kočárku, postýlce nebo uložení do tašky, vyrobeno v rámci EU, bez BPA, klinicky testováno a vyrobeno španělským farmaceutickým výrobcem.

 

  • celorozepínací kojenecké body s dlouhým rukávem polské značky PINOKIO ve velikosti 68, barevné provedení: ecru, zapínání na druky, 100% bavlna.

 

  • kousátko SUAVINEX STEP 2, bezpečná, ergonomická, lehká hračka pro nejmenší - , doporučený věk: +4 měsíce. Destilovanou vodu uvnitř je možné zchladit v lednici, a tím napomoci zmírnit zánět dásní. Díky svému reliéfu posílí první prořezané zoubky.  Vyrobeno v rámci EU, bez BPA, klinicky testované a vyrobené španělským farmaceutickým výrobcem.

 

Spolu s produkty si kupujete také dárkové balení. Produkty jsou zabaleny v bílé dárkové potahované krabici spolu s dekorační výplní. Krabice je dále opatřena mašlí a papírovou dekorací s originálním dětským designem.

 

Velikost dárkové krabice je 35 x 25 x 10 cm.

 

Kód Kód: 387
Kategorie: DÁRKOVÁ SADA HOLČIČKA
Zpět do obchodu