!!! UPOZORNĚNÍ !!! Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ NEBUDEME MOCI V TÝDNU OD 22. DO 26.7.2024 EXPEDOVAT OBJEDNÁVKY. POSLEDNÍ OBJEDNÁVKY BUDOU EXPEDOVÁNY V PÁTEK 19.7.2024, POTÉ AŽ V PONDĚLÍ 29.7.2024. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ!

Moje první knihovnička (cca do 2 let)

Sada leporel pro nejmenší děti vhodná pro první seznámení s knihami, dodávaná spolu s dřevěnou bedýnkou, která může sloužit k jejich uložení. Vybíráme pro Vás to nejlepší, co aktuálně trh nabízí. Vhodné například jako dárek od prarodičů. Sada obsahuje 21 leporel, které seznámí nejmenší děti s nejznámějšími českými říkadly, ale také je zabaví. Obsahuje totiž, soubor interaktivních leporel - zvuková, hmatová či s vysouvacími prvky. Již nejmenší miminka můžete seznamovat s knihami. V sadě proto najdete i kontrastní leporelo či leporela typu harmonika, kterými můžete motivovat miminka k tzv. pasení koníčků. Soubor leporel pro první dva roky Vašeho děťátka.

3 890 Kč
Momentálně nedostupné

Sada obsahuje následující leporela (pro podrobnější náhled rozklikněte názvy jednotlivých titulů):

 

Kontrastní leporelo se zvířátky z lesa

Děti těsně po narození vnímají zejména ostré kontrasty světlých a tmavých ploch, které upoutají jejich pozornost. Proto je toto leporelo vhodné už od prvních týdnů života vašeho miminka, kdy trénuje jeho pozornost. později se podle roztomilých obrázků může učit poznávat jednotlivá zvířátka. Praktický tvar harmoniky umožňuje knížku rozložit a postavit před děťátko, i když zatím není schopno samostatného listování.

Vydalo Nakladatelství CPRESS.

 

Na zahrádce

Je jaro a oblíbené postavičky Krtek, myška, ježek a zajíček se vydají pracovat na zahrádku. Nejdříve ji upraví, zasadí kytičky a potom už jen konzumují sklizené plody. Malé leporelo se 14 ilustracemi umožňuje malým dětem ve spolupráci s rodiči rozvíjet slovní zásobu o základních činnostech a poznávat některé ovoce a zeleninu.

Vydalo Nakladatelství Pikola.

  

Kde je pan Lev? Knížka do kočárku

Knížka vhodná pro nejmenší děti pro jejich první seznamovaní se světem. Rozvíjí jejich zrak, hmat a motorické schopnosti. Děti budou hledat schovaná africká zvířátka, měkká plstěná okénka umožní dětem zlepšovat poznávání světa hmatem. Na konci knihy na děti vykoukne překvapení. V malém kulatém zrcátku uvidí… Kohopak? No přece sebe! Díky malým rozměrům a připevnění ke kočárku je tato knížečka skvělým parťákem na cesty.

Vydalo nakladatelství Svojtka&Co.

 

Vařila myška kašičku 

Leporelo s textem tří lidových říkadel – Vařila myška kašičku, Paci, paci, pacičky a Povídám, povídám pohádku – doprovázených půvabnými obrázky Heleny Zmatlíkové patří k evergreenům, které potěší vždy znovu a znovu.

Vydalo nakladatelství Albatros.

 

Polámal se mraveneček

Dnes už klasické leporelo vypráví příběh o malém mravenečkovi, který je celý polámaný. Přijde ho léčit mravenčí doktor, ale nakonec mu pomůže přátelské pohlazení jeho kamaráda. Srozumitelné, přehledné a hravé leporelo nakreslil známý tvůrce Ferdy Mravence Ondřej Sekora.

Vydalo nakladatelství Albatros.

 

Miminka milují První slova

Toto leporelo je ideální pro nejmenší děti. Malý formát s pevnými stránkami a dobře tvarovanými okénky položí základy motorických dovedností a rozvíjí koordinaci oka a ruky. Důraz na hledání a objevování slov pod okénky rozvíjí též představivost a podporuje učení prvních slov a poznávání okolního světa.

Vydalo Nakladatelství Svojtka&Co.

 

Mlsná myška

Toto leporelo určené pro nejmenší nabízí dětem spoustu zábavy a radosti. Stačí jen zatáhnout za pohyblivou část a objeví se doposud dobře ukryté tajemství. Vaše děti tak mohou objevovat stále něco nového, každá stránka přinese něco zajímavého. Veselé barevné ilustrace, zábavně zpracovaný jednoduchý a dětem srozumitelný příběh, ale i praktické provedení knihy, zajisté přinese spoustu radosti.

Vydalo Nakladatelství CPRESS.

 

Malý beránek

Interaktivní leporelo s posuvnými obrázky, které podporuje rozvoj zrakového vnímání, jemné motoriky a myšlení. Posouváním pohyblivých částí děťátko odkryje veselá překvapení a naučí se mnoho nového. Pestré barvy, roztomilá zvířátka a žertovné situace pobaví každého smíška. Leporela jsou určená pro děti od jednoho roku k zafixování pojmů jako hubený-tlustý, čistý-špinavý, uvnitř-venku, malý-velký, pomalý-rychlý, nahoře-dole apod.

Vydalo Nakladatelství CPRESS.

 

Ve sněhu: Podívej se, kdo se schovává

Podívej se pod okénko a najdi toho, kdo se tam schovává. Leporelo pro děti zhruba od 1 roku, které je naučí zábavnou formou poznávat zvířátka, která mohou potkat v zasněžené krajině polárních oblastí – ledního medvěda, tučňáka, mrože a další!

Vydalo Nakladatelství Svojtka&Co.

 

Malované písničky: Josef Lada

Zazpívejte si společně s Vašimi dětmi Pásla ovečky, Tluče bubeníček, Halí belí, Když jsem husy pásala, a Běží liška k Táboru. Pět oblíbených lidových písniček pro nejmenší doplňují krásné obrázky Josefa Lady.

Vydalo Nakladatelství Fragment.

 

Moje první pohybové leporelo: Dopravní prostředky

Rozhýbej a objevuj zábavné a užitečné dopravní prostředky. Kdo jezdí lidem na pomoc? Co přepravuje cestující sem a tam? A co může letět až do vesmíru? Toto leporelo s pevnými stránkami a posuvnými prvky pomůže nejmenším čtenářům rozvíjet jejich jemnou motoriku, zároveň také představí různé dopravní prostředky a názorně ukáže jejich účel.

Vydalo nakladatelství Svojtka&Co.

 

MiniPEDIE Objevujeme svět! Farma

Objevovat svět na farmě s tímto leporelem je tak zábavné! Kdo každé ráno všechny budí? Kdo má legračně zakroucený ocásek? Kdo hopká a má dlouhé uši? Co táhne valník se senem? Stačí jen vložit prstík do správného otvoru, lehce vysunout, zatáhnout nebo otočit ve směru šipky a hned bude váš malý objevitel znát odpovědi. Leporelo je určeno pro nejmenší děti od jednoho roku a má pevné stránky s posuvnými a otočnými prvky, a tak si naši nejmenší mohou při prohlížení a rozeznávání zvířátek a věcí z farmy procvičit i jemnou motoriku. Knížka s prvky Montessori.

Vydalo Nakladatelství Svojtka&Co.

 

MiniPEDIE Objevujeme svět Mláďátka

Objevovat svět zvířátek a jejich mláďátek je s tímto leporelem tak zábavné! Kdo si hraje u maminky kočky? Kdo se vylíhne z vajíček maminky slepice? Kdo se skrývá v teple klokaní kapsy? Kdo se prochází s tatínkem tučňákem? Stačí jen vložit prstík do správného otvoru, lehce posunout nebo otočit ve směru šipky a hned bude váš malý objevitel nebo objevitelka znát odpovědi. Leporelo je určeno pro nejmenší děti od jednoho roku a má pevné stránky s posuvnými prvky, a tak si naši nejmenší mohou při prohlížení a pojmenovávání procvičit i jemnou motoriku. Knížka s prvky Montessori.

Vydalo Nakladatelství Svojtka&Co.

 

Písničky o zvířátkách pro děti

Poslechni si nejkrásnější písničky o zvířátkách – stačí zmáčknout tlačítko! V knížce jsou kratší písničky nazpívané celé (Kočka leze dírou, Žežulička), u těch delších je v knize uvedena a nazpívána jen první sloka (Komáři se ženili, Já mám koně, Pásla ovečky).

Autor: Zdeněk Král

Vydalo nakladatelství EDIKA.

 

 

Říkadla pro nejmenší

Naučte své děti nejznámější lidová říkadla. Oblíbené ilustrace Heleny Zmatlíkové budou tím nejmilejším pomocníkem.

Vydalo nakladatelství Fragment.

 

Krtek a barvy

S hravými obrázky Zdeňka Milera a jednoduchými vtipnými verši Jiřího Žáčka se děti naučí rozlišovat jednotlivé barvy, které nás obklopují. Učitelem v této „škole“ pro nejmenší je oblíbený Krteček, který si připravil – společně s pejskem, žabkou, mravenečkem, zajícem, medvědem a dalšími kamarády – pro své malé žáčky zvídavé otázky.

Vydalo Nakladatelství Knižní klub.

 

Uč se tvary s kouzelným kolečkem

Umíš vyjmenovat základní tvary? Že ne? S touto knížkou máš jedinečnou příležitost se je zábavným způsobem naučit! Na každé dvoustraně na děti čeká kouzelné kolečko a stránka k procvičení.

Vydalo Nakladatelství Albatros.

 

Posuň a najdi - Kdo je největší

Zábavné leporelo pro nejmenší čtenáře. Na každé stránce najdeš okénko, posuň ho, vytáhni a zjisti, které zvířátko je největší. Podaří se ti najít to, které se nejlépe schovalo? Leporelo s pohyblivými prvky, ideální pro malé ručičky.

Vydalo nakladatelství Drobek.

 

Kam ses schovalo štěňátko?

Kniha pro nejmenší děti, která jim jistě udělá radost. Užijte si společné chvíle při listování knihou a hledejte roztomilé štěňátko. Cáká se v bublinách? Odkud vykukuje jeho plandavé ouško? Kam se schovalo tentokrát? Děti jistě potěší, že mohou nakukovat skrz výřezy do dalších stránek. Šikovně umístěné výřezy navíc dávají obrázkům nový rozměr možná není vše na obrázku takové, jak se to na první pohled zdá. Kniha je vytvořena z pevného materiálu, který vydrží i neopatrné zacházení malých nezbedníků. Tak hurá do objevování!

Vydalo Nakladatelství Svojtka&Co.

 

Zvířátka ze ZOO

Postavte si doma z leporela malou zoologickou zahradu. Zvířátka s dětmi komunikují veselým výrazem ve tváři. Obrázky od oblíbené ilustrátorky komiksů ze Sluníčka Venduly Hegerové.

Vydalo Nakladatelství Naše kniha.

 

Zvířátka ze statku

Zvířátka s dětmi komunikují veselým výrazem ve tváři. Z leporela můžeme stavět ohrádky. Prohlížíme v sedě nebo v leže na bříšku. Děti se učí soustředit pozornost, naslouchat a reagovat, rozmlouvat s druhým a mít z toho radost. Obrázky od oblíbené ilustrátorky komiksů ze Sluníčka Venduly Hegerové.

Vydalo Nakladatelství Naše kniha.

 

Upozornění: Nejedná se o hračku. Nenechávejte v dosahu dítěte tak, aby mohlo dojít k jeho zranění. Nenechávejte dítě bez dozoru dospělé osoby.

 

 

Kód Kód: 204
Kategorie: MOJE PRVNÍ KNIHOVNIČKA
Zpět do obchodu