Za jak dlouho obdržím svou objednávku?

 

 

 Standardní doba doručení (orientační >> platí pro většinu objednávek viz. níže):

 

EXPEDICE: Vaše objednávky se snažíme expedovat vždy v co nejkratším možném čase, to znamená, objednáte-li zhruba do 12h, zpravidla ještě týž den Vaší zásilku předáme dopravci. Pokud však na svou zásilku spěcháte, kontaktujte nás, v případě že máme volnou kapacitu, jsme schopni expedovat i v kratším čase (čtěte dále viz. bod 2).

DORUČENÍ DOPRAVCEM: Standardně je potřeba počítat s tím, že  doručení dopravcem činí ve většině případů další 1-2 pracovní dny (tzn. den objednávky vyjímaje), standardně ale 2 pracovní dny.

PŘÍKLAD: Objednáte-li například v pondělí ve 12h (platí v případě platby prostřednictvím platební brány nebo dobírkou), zásilka Vám bude doručena zpravidla ve středu. Pokud objednáte například v úterý v 17h, zásilku obdržíte pravděpodobně v pátek.

V případě bankovního převodu expedujeme objednávky až po přijetí platby na našem bankovním účtu. Doba převodu peněžních prostředků je daná konkrétní bankou.

Upozorňujeme, že výše uvedené termíny jsou pouze orientační, může se samozřejmě stát, ačkoli vcelku výjimečně, že se dopravce zpozdí nebo, že v případě většího množství objednávek vyexpedujeme zboží o něco později, neberte je tedy jako závazné!

 

 

 

 Svou objednávku potřebuji obdržet dříve:

 

Pokud to dovoluje naše kapacita, je možné, že budeme schopni doručit Vaši objednávku do druhého dne, po Praze případně i v den objednání. V takovém případě nás před vytvořením objednávky prosím kontaktujte prostřednictvím našeho chatu (odkaz najdete v pravém dolním rohu), případně na naší emailové adrese info@petitebox.cz nebo na telefonním čísle +420703608512

 
Zpět do obchodu