Dárek k narození dítěte holčička MAIA

Na cestě na sklad
2023 MAIA

Dárkový box pro děvčátko v jemných odstínech růžové obsahující 4 námi pečlivě vybraných kvalitních produktů. Důraz při výběru byl kladen především na kvalitu a funkčnost výrobků, věříme však, že potěší také po estetické stránce.

Skvělý dárek pro miminko, kterým potěšíte nastávající maminky a tatínky.

Nemusíte se starat o nic dalšího, neboť spolu s produkty si kupujete také naše originální dárkové balení.

Sháníte-li menší dárek, zkuste se podívat do kategorií:

» Ostatní produkty 

» Milníkové kartičky

 

1 090 Kč
Momentálně nedostupné

Dárkový box obsahuje následující produkty:

 • přítulka králíček RICHIE od holandské značky HAPPY HORSE v krémové barvě (velikost 25 cm). Králíček vyrobený z hebkého materiálu je jedním z prvních kamarádu miminka od narození, dodává pocit bezpečí a uklidňuje je, když si jej před spaním mohou muchlat ve svých ručkách. Kvalitní hračka vhodná pro děti již od narození, testovaná a bez obsahu toxických látek, 100% polyester.

 

 • anatomický silikonový dudlík španělské značky SUAVINEX doporučený pro věk 4-18 měsíců, bez BPA, klinicky testováno a vyrobeno španělským farmaceutickým výrobcem v rámci EU, použité barvy jsou přírodní a netoxické, vyrobeno ve spolupráci s Asociací španělských dětských ortodontistů - respektuje přirozený vývoj dásní, zubů i patra dítěte.

 

 • Kontrastní leporelo se zvířátky ze ZOO. Ostré kontrasty světlých a tmavých ploch upoutají pozornost těch nemenších, proto je leporelo vhodné už od prvních týdnů života miminka. Praktický tvar harmoniky umožňuje knížku rozložit a postavit před děťátko, i když zatím není schopno samostatného listování. Vydalo nakladatelství CPress.

   

  • sprchový gel a šampon značky SUAVINEX (200 ml), 93% složek zcela přírodního původu, vhodný od prvního dne života, receptura s pH 5,5 neobsahuje mýdlo, a proto čistí dětskou pokožku i vlasy velmi jemně a šetrně. Obsahuje přírodní mastné nasycené deriváty z kokosových ořechů, které napomáhají prevenci proti vysoušení a podráždění. Extrakt z heřmánku a Bisabol jsou známé složky s tišícím efektem, klinicky testováno pod dermatologickou a pediatrickou kontrolou.

   

  Spolu s produkty si kupujete také dárkové balení. Produkty jsou zabaleny v bílé dárkové potahované krabici spolu s dekorační výplní. Krabice je dále opatřena mašlí a papírovou dekorací s originálním dětským designem.

   

  Velikost dárkové krabice je 35 x 25 x 10 cm.

   

  UPOZORNĚNÍ: Součástí produktových fotografií jsou i tzv. fotorekvizity, berte prosím na vědomí, že součástí produktu jsou pouze výrobky uvedené v popisu (viz. výše).

  Kód Kód: 384
  Kategorie: DÁRKOVÁ SADA HOLČIČKA
  Zpět do obchodu