Smyslová hra pro miminka Peekaboo | Petit Collage

Smyslová hra Peekaboo je určena již pro naše nejmenší. Přebal lze jednoduše složit do tvaru podstavce, který je na jedné straně opatřen plastovým zrcátkem a na druhé straně je umístěna kapsa pro vložení celkem 6 kontrastních kartiček. Hra pomáhá rozvíjet pozornost, zrak a motorické dovednosti. Miminko motivuje k tzv. pasení koníčků, které je důležitým stupněm ve vývoji miminka.

398 Kč
Momentálně nedostupné

Juk nebo kuk? Střídejte hravé kontrastní ikony zvířat s pohledy do zrcátka, a zabavte tak svého malého zvědavce, když leží na bříšku. Přebal hry lze složit do trojúhelníkové podstavy s kapsou pro obrázky a zrcátkem na druhé straně. Obrázky s roztomilými zvířecími tvářemi jsou kontrastní, poutají pozornost a rozvíjí zrak.

O výrobci:

Hlavním posláním americké firmy Petit Collage je skloubení moderního designu, ekologie a udržitelnosti. Originální produkty jsou navrhované v Kalifornii a v současné době jsou prodávány po celém světě. Jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů, bambusu nebo kvalitního certifikovaného dřeva. Veškeré barvy používané při výrobě jsou na rostlinné bázi a šetrné k životnímu prostředí. Výrobky jsou navrženy tak, aby rostly s Vašimi dětmi a vytvářely také svým designem krásný a útulný domov.

Rozměry balení: 20x3x16 cm
Věk:
0+
Materiál:
papír, plast
Počet dílů:
7

Kód Kód: 323
Jméno značky: Petit Collage
Kategorie: DÁRKY PRO NEJMENŠÍ
Zpět do obchodu