Dárkový box pro miminko LEA

Dárková sada pro děvčátko obsahující 5 námi pečlivě vybraných kvalitních produktů s akcenty sytě růžové barvy. Důraz při výběru byl kladen především na kvalitu a funkčnost výrobků, věříme však, že potěší také po estetické stránce.

Skvělý dárek pro miminko, kterým potěšíte nastávající rodiče.

Nemusíte se starat o nic dalšího, neboť spolu s produkty si kupujete také naše originální dárkové balení.

Další varianty dárkových sad najdete v odkazu níže

» Neutrální dárkové boxy

1 290 Kč
Skladem

 

Dárkový box obsahuje následující produkty:

  • přítulka králíček RICHIE od holandské značky HAPPY HORSE v krémové barvě (velikost 25 cm). Králíček vyrobený z hebkého materiálu je jedním z prvních kamarádu miminka od narození, dodává pocit bezpečí a uklidňuje je, když si jej před spaním mohou muchlat ve svých ručkách. Kvalitní hračka vhodná pro děti již od narození, testovaná a bez obsahu toxických látek, 100% polyester.

 

  • ponožky z organické bavlny od kalifornské značky PETIT COLLAGE se zvířátkovým motivem v šedém provedení, které udrží nožky miminka hezky v teple, velikost 0-6 měsíců, veškeré používané barvy při výrobě jsou na rostlinné bázi a šetrné k životnímu prostředí, složení: 75% organická bavlna, 20% polyester, 5% lycra.

 

  • anatomický silikonový dudlík španělské značky SUAVINEX doporučený pro věk -2-4 měsíců, bez BPA, klinicky testováno a vyrobeno španělským farmaceutickým výrobcem v rámci EU, použité barvy jsou přírodní a netoxické, vyrobeno ve spolupráci s Asociací španělských dětských ortodontistů - respektuje přirozený vývoj dásní, zubů i patra dítěte.

 

  • kvalitní flanelová plena ze 100% bavlny (certifikace OEKO-TEX) od české značky Baby Nellys (65 x 75 cm).

 

  • kousátko SUAVINEX STEP 1, bezpečná, ergonomická, lehká hračka pro nejmenší - žvýkací guma je vyrobena z přírodního latexu, je proto vhodná k masáži dásní i pro děti, které zatím nemají prořezané zoubky, doporučený věk: +0 měsíců. Vyrobeno v rámci EU, bez BPA, klinicky testované a vyrobené španělským farmaceutickým výrobcem.

 

Spolu s produkty si kupujete také dárkové balení. Produkty jsou zabaleny v bílé dárkové potahované krabici spolu s dekorační výplní. Krabice je dále opatřena mašlí a papírovou dekorací s originálním dětským designem.

 

Velikost dárkové krabice je 35 x 25 x 10 cm.

 

UPOZORNĚNÍ: Součástí produktových fotografií jsou i tzv. fotorekvizity, berte prosím na vědomí, že součástí produktu jsou pouze výrobky uvedené v popisu (viz. výše).

Kód Kód: 69
Kategorie: DÁRKOVÁ SADA HOLČIČKA
Zpět do obchodu