Dárková sada pro novorozence LUKA

Dárková sada pro chlapečka obsahující 5 námi pečlivě vybraných kvalitních produktů s akcenty sytě modré barvy a motivem dinosaurů. Důraz při výběru byl kladen především na kvalitu a funkčnost výrobků, věříme však, že potěší také po estetické stránce.

Skvělý dárek pro miminko, kterým potěšíte nastávající rodiče.

Nemusíte se starat o nic dalšího, neboť spolu s produkty si kupujete také naše originální dárkové balení.

Sháníte-li menší dárek, zkuste se podívat do kategorií:

» Ostatní produkty 

» Milníkové kartičky

1 190 Kč
Skladem

Dárkový box obsahuje následující produkty:

  • přítulka králíček RICHIE od holandské značky HAPPY HORSE v krémové barvě (velikost 25 cm). Králíček vyrobený z hebkého materiálu je jedním z prvních kamarádu miminka od narození, dodává pocit bezpečí a uklidňuje je, když si jej před spaním mohou muchlat ve svých ručkách. Kvalitní hračka vhodná pro děti již od narození, testovaná a bez obsahu toxických látek, 100% polyester.

 

  • ponožky z organické bavlny od kalifornské značky PETIT COLLAGE se zvířátkovým motivem v šedém provedení, které udrží nožky miminka hezky v teple, velikost 0-6 měsíců, veškeré používané barvy při výrobě jsou na rostlinné bázi a šetrné k životnímu prostředí, složení: 75% organická bavlna, 20% polyester, 5% lycra.

 

  • anatomický silikonový dudlík španělské značky SUAVINEX doporučený pro věk 4-18 měsíců, bez BPA, klinicky testováno a vyrobeno španělským farmaceutickým výrobcem v rámci EU, použité barvy jsou přírodní a netoxické, vyrobeno ve spolupráci s Asociací španělských dětských ortodontistů - respektuje přirozený vývoj dásní, zubů i patra dítěte.

 

  • kojencká láhev značky SUAVINEX (150 ml) s kulatou 3-poziční silikonovou savičkou, kterou lze koordinovat sílu průtoku pokrmu pouhým pootáčením, láhev disponující antikolikovými průduchy a savička schválena španělskou Asociací pediatrů a dentistů, vyrobeno v rámci EU, bez BPA, klinicky testované a vyrobené španělským farmaceutickým výrobcem.

 

  • kvalitní flanelová plena ze 100% bavlny (certifikace OEKO-TEX) od české značky Baby Nellys (65 x 75 cm).

 

Spolu s produkty si kupujete také dárkové balení. Produkty jsou zabaleny v bílé dárkové potahované krabici spolu s dekorační výplní. Krabice je dále opatřena mašlí a papírovou dekorací s originálním dětským designem.

 

Velikost dárkové krabice je 35 x 25 x 10 cm.

 

UPOZORNĚNÍ: Součástí produktových fotografií jsou i tzv. fotorekvizity, berte prosím na vědomí, že součástí produktu jsou pouze výrobky uvedené v popisu (viz. výše).

Kód Kód: 172
Kategorie: DÁRKOVÁ SADA CHLAPEČEK
Zpět do obchodu