!!! UPOZORNĚNÍ !!! Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ NEBUDEME MOCI V TÝDNU OD 22. DO 26.7.2024 EXPEDOVAT OBJEDNÁVKY. POSLEDNÍ OBJEDNÁVKY BUDOU EXPEDOVÁNY V PÁTEK 19.7.2024, POTÉ AŽ V PONDĚLÍ 29.7.2024. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ!

Prckův deník

Prvních 1000 dní mého života

Skvělý dárek pro novopečené rodiče. Do knihy mohou jednoduše zaznamenávat všechny důležité momenty jejich děťátka.

  • od narození do 3 let
  • uvnitř praktický zápisníček na rychlé poznámky
  • 25 samolepek s pokrkoky vašeho miminka
  • 64 stran, pevná vazba, laminovaná obálka, stránky z kvalitního papíru
  • rozměr knihy 20x20cm
499 Kč
Skladem

Když miminko roste, mají z toho největší radost jeho rodiče. Každé přetočení, posazení, úsměv, první krůčky, první slova, to vše plní rodiče neskutečnou láskou. Byla by opravdu škoda si tyto jedinečné okamžiky neuchovat. A kdo by to dokázal lépe než právě rodič, který prožívá každý pokrok.

S touto knihou můžete tyto krásné milníky shromažďovat na jednom místě a psát tak začátek příběhu Vašeho děťátka. Vzpomínky na všechny významné události budou naplňovat Vaše srdce ohromnou radostí, kterou můžete sdílet se svými přáteli, příbuznými a jednou také právě s hlavním hrdinou tohoto příběhu, jenž si v dospělosti rád přečte, jakých neskutečných úspěchů dosáhl díky Vaší péči a lásce.

Uvnitř knihy najdete také praktický zápisníček, který můžete mít neustále u sebe, a kdykoli tak zachytit všechny úžasné momenty Vašeho dítka.

Kód Kód: 135
Kategorie: DÁRKY PRO NEJMENŠÍ
Zpět do obchodu