Vánoční dárkový box pro miminko Joy+

Dárková sada pro miminko vhodná jako vánoční dárek pro nastávající a novopečené rodiče. V naší vánoční edici jsme pro Vás připravili dárkové boxy, ve kterých naleznete námi pečlivě vybrané kvalitní produkty pro naše nejmenší od prověřených výrobců. Vánoční dárková sada Joy+ obsahuje 5 produktů, které jsou zabaleny do dárkového boxu s vánočním motivem. Nemusíte si tak dělat starosti s balením a šup s dárkem rovnou pod stromeček. 


Případně zamiřte do kategorie » Moje první knihovnička

kde jsme pro Vás připravili výběr "povinné četby" pro naše nejmenší poskládaný do dřevěné bedýnky.

1 460 Kč
Skladem

Dárkový box obsahuje následující produkty:

  • přítulka králíček RICHIE od holandské značky HAPPY HORSE v krémové barvě (velikost 25 cm). Králíček vyrobený z hebkého materiálu je jedním z prvních kamarádu miminka od narození, kvalitní hračka vhodná pro děti již od narození, testovaná a bez obsahu toxických látek, 100% polyester.

 

  • kvalitní mušelínová plena ze 100% bavlny od české značky Tommy Lise (70 x 70 cm), předeprané, prodyšné a velmi jemné. Značka Tommy Lise klade důraz na životní prostředí při volbě materiálů i jejich zpracování.

 

  • ponožky z organické bavlny od holandské značky BAMBAM v bílém provedení s šedými puntíky, které udrží nožky miminka hezky v teple, určeno pro věk cca 0-3 měsíce, testované, bez obsahu toxických látek, složení: 80% organická bavlna, 17% polyester, 3% elastan.

 

  • kousátko SUAVINEX, bezpečná, ergonomická, lehká hračka pro nejmenší - s drobnými výstupky pro úlevu pro dětské dásně, součástí je praktický box pro hygienickou přepravu, doporučený věk: 4+ měsíců, vyrobeno v rámci EU, bez BPA, přírodní a netoxické barvy, klinicky testované a vyrobené španělským farmaceutickým výrobcem.

 

  • fyziologický silikonový dudlík španělské značky SUAVINEX doporučený pro věk 0-4 měsíců, symetrický tvar savičky vyvíjí minimální tlak na měkké patro, vzduchové průduchy zabezpečující stálou cirkulaci vzduchu kolem dětské pokožky, vyrobeno ve spolupráci s Asociací španělských dětských ortodontistů a respektují přirozený vývoj dásní, zubů i patra dítěte, použité barvy jsou přírodní a netoxické.

 

Spolu s produkty si kupujete také vánoční dárkové balení. Produkty jsou zabaleny v bílé dárkové potahované krabici spolu s dekorační výplní. Krabice je dále opatřena stuhou a papírovou dekorací s originálním vánočním motivem.

 

Velikost dárkové krabice je 35 x 25 x 10 cm.

 

UPOZORNĚNÍ: Součástí produktových fotografií jsou i tzv. fotorekvizity, berte prosím na vědomí, že součástí produktu jsou pouze výrobky uvedené v popisu (viz. výše).

 

 

Kód Kód: 409
Kategorie: Vánoční edice
Zpět do obchodu